1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. בגדי מעצבים מידות גדולות

מידות גדולות

היום כולם כבר יודעים שהמשקל הוא לא פרמטר מכריע למראה חיצוני. נשים במידות גדולות נהנות להתלבש ולטפח את עצמן לפי צו האופנה. מעצבים ישראלים מציעים מידות גדולות בכל הדגמים ופותחים בפני כלל הנשים עולם חדש של סגנון וצבע. אם בעבר מידות גדולות של בגדי נשים הסתכמו בעיקר בבגדים רחבים בצבע שחור או הדפסים צבעוניים שנועדו לטשטש את מבנה הגוף – כיום כבר אפשר למצוא בגדי מעצבים שמדגישים את קו המותן, את החזה ואזורים נוספים. 

איפה אפשר למצוא מידות גדולות בבגדים?

נשים במידה 44 ומעלה מתקשות למצוא לעצמן בגדים ברשתות הביגוד הגדולות. הן נמנעות מכניסה אל חנויות האופנה בידיעה שלא ימצאו שם את מבוקשן. הן חוסכות לעצמן את המבטים המרחמים של צוות החנות. בגדים במידות גדולות קונים היום אצל מעצבים. המחירים הוגנים, הבדים איכותיים, הדגמים מגוונים ואפשר לבצע הזמנה אונליין. 

מה כדאי לבדוק כשרוכשים בגד במידה גדולה?

קנייה מוצלחת היא כזו שמסתיימת בבגד מחמיא שאטת מרגישה בו נוח ולובשת אותו באופן קבוע מספר פעמים בכל חודש. מגדי מידות גדולות הם הרבה יותר מבגדים רחבים וכהים. אין כל סיבה להסתתר מאחורי חולצות שחורות רחבות! בגדי מעצבים במידות גדולות מחמיאים למבנה גוף מלא ומעניקים לאישה מראה נשי ואפנתי. ישנם לא מעט מקרים בהם נשים במידה קטנה מביטות בקנאה אל בגדי המעצבים למידות גדולות.
אם יש לך קו מותן צר כדאי להבליט אותו ולייצור מראה אגסי ונשי. תוספת של חגורה מבליטה את קו המותן והופכת כל שמלה למחמיאה. אם בכל זאת החלטת לבחור בשמלה שחורה או חולצה רחבה בגוון כהה שדרגי את המראה עם תיק אופנתי או נעליים מיוחדות.

דגשים לבחירה מוצלחת של בגד חדש

1. התאמה בין הבגד לבין אורח החיים (שימי דגש על בגדים שימושיים). 
2. התאמה בין הבגד החדש לבין פריטים נוספים בארון (נעליים, תיק, חגורה). 
3. התאמה של הבגד לאישיות שלך ולאופי שלך. 
4. התאמה של הפריט החדש לתקציב. 
אל תמהרי להתפשר על פחות מבגד נוח שמחמיא למבנה הגוף ועתיד לשמש אותך ולגרום לך להיראות נפלא.

מידות גדולות

מאמרים מומלצים

מכנסי מעצבים עשויים להוות פריט לבושי דומיננטי ומושך ביותר וכמו כן, להעניק מראה אלגנטי שלא ניתן להתעלם ממנו. יתרה מכך, בעת בה תרצו לשים דגש על כל פריט לבוש אחר או לחילופין לפלג גופכן העליון, תמיד כדאי שיהיו בארון מכנסי מעצבים.
אישה במהות שלה מרבה להתהדר טרם יציאתה אל הרחוב, בעת בה על גופה בגדים אלגנטיים ומהודרים שמחמיאים לה במידותיה. יש לציין כי קיים מגוון לא קטן בשוק בגדי המעצבים לנשים, עבור כלל הנשים באשר הן. שכן, חלק מהמגוון הרחב מתאים יותר עבור נשים בגזרות צרות
אם הארון שלך מלא בבגדים ואת בכל זאת לא מצליחה למצוא מה ללבוש – הגעת למקום הנכון! הפתרון הוא לא עוד מכירת חיסול באחת מרשתות האופנה הגדולות, אלא בגדי מעצבים לנשים שמחמיאים למבנה הגוף שלך ומבליטים את היופי הטבעי שלך. את תופתעי לגלות כמה בקלות את יכולה להיראות נפלא, להרגיש נשית ולקבל הרבה מחמאות.
logo בניית אתרים