1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שמלות כותנה

שמלות כותנה

אם אתם נוהגים לכבס את כל הבגדים יחד בתכנית אחידה ללא הפרדת צבעים וללא התייחסות להנחיות הכביסה שעל הבגד – אתם עלולים להזיק לבגדי הכותנה שלכם. שמלות כותנה עשויות בד איכותי זקוקות לתכנית כביסה מתאימה. אם תשקיעו עוד מספר דקות בבחירת תכנית הכביסה המתאימה לכל בגד תצליחו להאריך את תקופת השימוש. בגדי כותנה שנחשפים לטמפרטורות גבוהות עלולים להתכווץ. אנחנו נסביר כאן איך כדאי לכבס בגדי כותנה עם דגש על שמלות כותנה.  

איך מכבסים כותנה?

אחרי שהשקעתם לא מעט ברכישת שמלות כותנה מחמיאות ואיכותיות אצל מעצבת ישראלית נחשבת, לא תרצו לגרום נזק לבד עם תכנית כביסה לא נכונה. בדי כותנה נחשבים לבדים נוחים לכביסה. לרוב, לא יהיה צורך בכביסת יד. הכותנה היא בד טבעי שאינו עמיד בפני קרעים, סופג כתמים במהרה ומתכווץ בקלות. כדאי לכבס שמלות כותנה בתכנית כביסה שאינה עולה על טמפרטורה של 30 מעלות. אם מדובר בפריט עם כתמים קשים כדאי להוסיף מעט תכשיר להסרת כתמים ולא למהר להעלות את הטמפרטורה של המים. 
השרייה של שמלות כותנה במים למשך כחצי שעה לפני כניסתן אל המכונה משפרת את התוצאות. שימו לב שסחיטה עלולה להרוס את סיבי הכותנה העדינים. ייבוש של בגדי כותנה מומלץ בצל. אם יש לכם אופציה אחרת נמליץ לצמצם ייבוש של בגדי כותנה במייבש כביסה. עשו לעצמכם הרגל לבחון את הנחיות הכביסה של היצרן ועשו מאמץ לכבס את הבגד בהתאם. 

איך מגהצים בדי כותנה?

פריטי לבוש מחויטים עשויים בדי כותנה יהיה עלינו לגהץ. את הגיהוץ נבצע לאחר הכביסה כאשר הבגד נקי ויבש. נקפיד להפעיל את המגהץ על טמפרטורה מתאימה ונשתמש במידת האפשר בטכניקה של גיהוץ עם אדים. יש להקפיד שלא להניח את המגהץ על בד הכותנה העדין לזמן ממושך. גיהוץ לא נכון עלול לגרום נזק בלית הפיך לבדי כותנה. 
לאחר הגיהוץ נסדר את הבגד על קולב ונכניס אותו אל הארון. הקפידו להרחיק מארון הבגדים שלכם מזיקים כמו פרפרי עש הבדים שנמשכים אל בדי כותנה. הזחלים של פרפרי העש מכרסמים חורים בבדי הכותנה. מחפשת שמלות כותנה ייחודיות? 

שמלת כותנה שחורה עם צווארון הדפס אפור


שמלת כותנה לבנה עם כפתורים 

שמלת כותנה מיני שחורה ללא שרוולים 

שמלת כותנה מידי עם כפתורים

שמלות כותנה

מאמרים מומלצים

מכנסי מעצבים עשויים להוות פריט לבושי דומיננטי ומושך ביותר וכמו כן, להעניק מראה אלגנטי שלא ניתן להתעלם ממנו. יתרה מכך, בעת בה תרצו לשים דגש על כל פריט לבוש אחר או לחילופין לפלג גופכן העליון, תמיד כדאי שיהיו בארון מכנסי מעצבים.
אישה במהות שלה מרבה להתהדר טרם יציאתה אל הרחוב, בעת בה על גופה בגדים אלגנטיים ומהודרים שמחמיאים לה במידותיה. יש לציין כי קיים מגוון לא קטן בשוק בגדי המעצבים לנשים, עבור כלל הנשים באשר הן. שכן, חלק מהמגוון הרחב מתאים יותר עבור נשים בגזרות צרות
אם הארון שלך מלא בבגדים ואת בכל זאת לא מצליחה למצוא מה ללבוש – הגעת למקום הנכון! הפתרון הוא לא עוד מכירת חיסול באחת מרשתות האופנה הגדולות, אלא בגדי מעצבים לנשים שמחמיאים למבנה הגוף שלך ומבליטים את היופי הטבעי שלך. את תופתעי לגלות כמה בקלות את יכולה להיראות נפלא, להרגיש נשית ולקבל הרבה מחמאות.
logo בניית אתרים